OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 09.03.2024 14:56:33 

BOSCH Tiernahrung - Správna voľba

Bosch

 Vážení chovatelia,

Pozrite si ponuku krmív pre Vašich psov od výrobcu Bosch Tiernahrung. Výraznou zmenou prešli niektoré receptúry krmív, novinkou je pridané čerstvé mäso v zložení, naopak úplne bola vyradená pšenica v krmivách pre šteňatá. Ako budete mať možnosť vidieť, obaly krmív prešli tiež výraznou zmenou, viacvrstvové papierové vrecia boli nahradené novými fóliovými obalmi, zmenila sa aj grafika a niektoré názvy krmív.

Dodávané balenia jednotlivých druhov nájdete priamo pri každom krmive. Pre jednotlivé kategórie krmív (Šteňa, Dospelý pes, Starší pes, Šeciálne krmivá a doplnky) použite odkazy v hornom pravom rohu tejto stránky, alebo odkazy na jednotlivé kategórie v tabuľke.

Všetky krmivá BOSCH Tiernahrung pre psov sú doplnené o extrakty z mušlí a morských kôrovcov, ktoré pozitívne ovplyvňujú pohybový aparát Vášho psa a čiastočne eliminujú riziká ochorenia kostí a kĺbov. 

S chovateľským programom krmív pre psov zn. Bosch Tiernahrung máte istotu, že pre Vášho psíka je v každej situácii zaistená náležitá správna výživa a to za veľmi priaznivých kvalitatívnych a cenových podmienok.

 

Šteňa Dospelý pes Starší pes Špeciálne krmivá a doplnky
Puppy Milk Adult Lamb &Rice Senior Reproduction
Puppy Adult Fish & Potato   Sensitive Lamb & Rice
Junior Mini Adult Hydina so špaldou   Light
Junior Medium Adult Maxi   Special Light
Junior Maxi Adult Mini Hydina so špaldou   VI-MIN
Junior Lamb & Rice Adult Mini Lamb & Rice    
  Adult Menue    
  Active    
  Energy Extra